FPA3C-PMRPMR-S24
Manufacturer:
ConductRF
Part Number:
FPA3C-PMRPMR-S24
Category:
Coaxial Cables (RF)
Description:
CBL ASSY SMPM JACK TO JACK 24"
In Stock:
100
Manufacturer :
ConductRF
Category :
Coaxial Cables (RF)
1st Connector :
SMPM Jack, Right Angle
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
SMPM Jack, Right Angle
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Female
Cable Impedance :
Cable Type :
0.047" Flexible Cable
Color :
Black
Connector Impedance :
Features :
Shielded
Frequency - Max :
18 GHz
Ingress Protection :
Length :
24.00" (609.60mm)