MM1-B-32-250-1-2DB-B-C
Part Number:
MM1-B-32-250-1-2DB-B-C
Approval Agency :
CCC, CSA, UL1077
Current Rating (Amps) :
500mA
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
80 V