TA45-ABFYMJ13C0-AZM13
Part Number:
TA45-ABFYMJ13C0-AZM13
Approval Agency :
CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
Current Rating (Amps) :
1.3A
Mounting Type :
Panel Mount
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
60 V