CA1-B0-22-615-121-KF
Part Number:
CA1-B0-22-615-121-KF
Approval Agency :
CCC, CSA, UL489, VDE
Current Rating (Amps) :
15A
Voltage Rating - AC :
120 V
Voltage Rating - DC :
150 V