BA1-B0-46-250-221-D
Part Number:
BA1-B0-46-250-221-D
Approval Agency :
CCC, CSA, UL, VDE
Current Rating (Amps) :
500mA
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
80 V