W.FL-2LPGHF-062N2D-A-130
Part Number:
W.FL-2LPGHF-062N2D-A-130
Description:
CBL ASSY W.FL PLUG-PLUG 5.118"
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.00mm OD Coaxial Cable
Color :
Black
Connector Impedance :
Features :
Shielded
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
5.118" (130.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C