CA1-B0-44-610-121-KG
Part Number:
CA1-B0-44-610-121-KG
Approval Agency :
CCC, CSA, UL489
Current Rating (Amps) :
10A
Voltage Rating - AC :
120 V
Voltage Rating - DC :
150 V