W.FL-2LP-04NE-A-N-43.2
Part Number:
W.FL-2LP-04NE-A-N-43.2
Description:
CBL ASSY W.FL PLUG-PLUG 1.701"
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
0.81mm OD Coaxial Cable
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
1.701" (43.20mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C