AA1-B0-34-650-5B2-I
Part Number:
AA1-B0-34-650-5B2-I
Approval Agency :
CCC, CSA, UL1077, UL1500
Current Rating (Amps) :
50A
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
65 V