U.FL-2LPHF6-068N2T-A-400
Part Number:
U.FL-2LPHF6-068N2T-A-400
Description:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 15.75"
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.13mm OD Coaxial Cable
Color :
Black
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
15.75" (400.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C