UFL-LPVHF6-04N1TV-A-70
Part Number:
UFL-LPVHF6-04N1TV-A-70
Description:
CBL ASSY U.FL-CABLE PLUG 2.756"
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
0.81mm OD Coaxial Cable
Color :
White
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
2.756" (70.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C