ESX10-TB124-DC24V-0,5A-E
Part Number:
ESX10-TB124-DC24V-0,5A-E
Description:
CIR BRKR SOLID STATE 500MA 24VDC
Current Rating (Amps) :
500mA
Voltage Rating - DC :
32 V