IEGX11-1-62-.500-43-V
Part Number:
IEGX11-1-62-.500-43-V
Description:
CIRCUIT BREAKER
Actuator Type :
Rocker
Current Rating (Amps) :
500mA
Number of Poles :
2
Product Status :
Obsolete
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
80 V