U.FL-2LPHF6-088N2T-AC-111
Part Number:
U.FL-2LPHF6-088N2T-AC-111
Description:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 4.370"
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.37mm OD Coaxial Cable
Color :
Black
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
4.370" (111.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C