8345-B23B-T3M2-DB1B2B-30A
Part Number:
8345-B23B-T3M2-DB1B2B-30A
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 30A 80VDC
Current Rating (Amps) :
30A
Number of Poles :
3
Product Status :
Obsolete
Voltage Rating - AC :
415 V
Voltage Rating - DC :
80 V