8345-B23A-T3M2-DB1B2B-40A
Part Number:
8345-B23A-T3M2-DB1B2B-40A
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 40A 80VDC
Current Rating (Amps) :
40A
Number of Poles :
3
Product Status :
Obsolete
Voltage Rating - AC :
415 V
Voltage Rating - DC :
80 V