8345-B03B-T3M1-DB1B2B-20A
Part Number:
8345-B03B-T3M1-DB1B2B-20A
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 20A 80VDC
Current Rating (Amps) :
20A
Number of Poles :
3
Product Status :
Obsolete
Voltage Rating - AC :
415 V
Voltage Rating - DC :
80 V