8345-B02A-T3M2-DB1B1C-20A
Part Number:
8345-B02A-T3M2-DB1B1C-20A
Description:
CIR BRKR 20A 277VAC 80VDC
Current Rating (Amps) :
20A
Number of Poles :
2
Product Status :
Obsolete
Voltage Rating - AC :
480 V
Voltage Rating - DC :
80 V