8345-B01A-T3M2-DB1B1B-20A
Part Number:
8345-B01A-T3M2-DB1B1B-20A
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 20A 80VDC
Current Rating (Amps) :
20A
Number of Poles :
1
Product Status :
Obsolete
Voltage Rating - AC :
480 V
Voltage Rating - DC :
80 V