2-5700-IG1-P10-DD-30A
Part Number:
2-5700-IG1-P10-DD-30A
Description:
CIR BRKR THRM 30A 250VAC 50VDC
Current Rating (Amps) :
30A
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
50 V