U.FL-LPHF6-066N2-A-60
Part Number:
U.FL-LPHF6-066N2-A-60
Description:
CBL ASSY U.FL-CABLE PLUG 2.362"
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.32mm OD Coaxial Cable
Color :
Black
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
2.362" (60.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C