U.FL-LPHF6-066N2-A-80
Part Number:
U.FL-LPHF6-066N2-A-80
Description:
CBL ASSY U.FL-CABLE PLUG 3.150"
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.32mm OD Coaxial Cable
Color :
Black
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
3.150" (80.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C