H.FL75-2LP-084H-A-TR-325A
Manufacturer:
Hirose Electric Co., Ltd.
Part Number:
H.FL75-2LP-084H-A-TR-325A
Category:
Coaxial Cables (RF)
Description:
CBL ASSY H.FL PLUG-PLUG 12.80"
Manufacturer :
Hirose Electric Co., Ltd.
Category :
Coaxial Cables (RF)
1st Connector :
H.FL Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
H.FL Plug, Right Angle
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Female
Cable Impedance :
Cable Type :
1.50mm OD Coaxial Cable
Color :
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
Ingress Protection :
Length :
12.80" (325.00mm)