UTS600N-FTU-600A-3P-LL-UL
Part Number:
UTS600N-FTU-600A-3P-LL-UL
Description:
CIR BRK THERM 600A 600VAC/600VDC
Current Rating (Amps) :
600A
Voltage Rating - AC :
600 V
Voltage Rating - DC :
600 V