W.FL2-2LPHF-04N2-A-310AF
Manufacturer:
Hirose Electric Co., Ltd.
Part Number:
W.FL2-2LPHF-04N2-A-310AF
Category:
Coaxial Cables (RF)
Description:
CBL ASSY W.FL2 PLUG-PLUG 12.2"
Manufacturer :
Hirose Electric Co., Ltd.
Category :
Coaxial Cables (RF)
1st Connector :
W.FL2 Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
W.FL2 Plug, Right Angle
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Female
Cable Impedance :
Cable Type :
Color :
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
Ingress Protection :
Length :
12.20" (310.00mm)