UTS400N-FTU-300A-3P-LL-UL
Part Number:
UTS400N-FTU-300A-3P-LL-UL
Description:
CIR BRK THERM 300A 600VAC/600VDC
Current Rating (Amps) :
300A
Voltage Rating - AC :
600 V
Voltage Rating - DC :
600 V