H.FL75-2LP-084H-A-TW-100A
Part Number:
H.FL75-2LP-084H-A-TW-100A
Description:
CBL ASSY H.FL PLUG-PLUG 3.937"
Cable Type :
1.50mm OD Coaxial Cable
Length :
3.937" (100.00mm)