219-3-1REC4-42F-4-9-100
Part Number:
219-3-1REC4-42F-4-9-100
Description:
CIR BRK MAG-H 100A 240VAC/125VDC
Current Rating (Amps) :
100A
Mounting Type :
DIN Rail
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
125 V