219-3-1REC4-42F-4-9-60
Part Number:
219-3-1REC4-42F-4-9-60
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 60A 240VAC
Current Rating (Amps) :
60A
Mounting Type :
Panel Mount
Voltage Rating - AC :
240 V