219-3-1REC4-42-4-7-100-H
Part Number:
219-3-1REC4-42-4-7-100-H
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 100A 240VAC
Current Rating (Amps) :
100A
Mounting Type :
DIN Rail
Voltage Rating - AC :
240 V