209-3-1REC4-63-4-6-100
Part Number:
209-3-1REC4-63-4-6-100
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 100A 240VAC
Current Rating (Amps) :
100A
Mounting Type :
Panel Mount
Voltage Rating - AC :
240 V