219-3-1-62F-8-9-100
Part Number:
219-3-1-62F-8-9-100
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 100A 480VAC
Current Rating (Amps) :
100A
Mounting Type :
Panel Mount
Voltage Rating - AC :
480 V