219-3-1-63-8-9-100-H-V
Part Number:
219-3-1-63-8-9-100-H-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 100A 480VAC
Current Rating (Amps) :
100A
Mounting Type :
DIN Rail
Voltage Rating - AC :
480 V