209-3-1-62-4-2-100-H-V
Part Number:
209-3-1-62-4-2-100-H-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 100A 240VAC
Current Rating (Amps) :
100A
Mounting Type :
DIN Rail
Voltage Rating - AC :
240 V