IELBXK111-1-72-100.-M6-V
Part Number:
IELBXK111-1-72-100.-M6-V
Actuator Type :
Rocker
Current Rating (Amps) :
100A
Voltage Rating - AC :
415 V
Voltage Rating - DC :
80 V