LELPK11-1RS4-70408-125
Part Number:
LELPK11-1RS4-70408-125
Actuator Type :
Lever
Current Rating (Amps) :
125A
Number of Poles :
2
Voltage Rating - AC :
415 V
Voltage Rating - DC :
80 V