UFL-2LPHF6-062N1D-A-400
Part Number:
UFL-2LPHF6-062N1D-A-400
Description:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 15.75"
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
0.95mm OD Coaxial Cable
Color :
Gray
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
15.75" (400.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C