U.FL-2LPHF6-088N3T-A-500
Part Number:
U.FL-2LPHF6-088N3T-A-500
Description:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 19.69"
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.37mm OD Coaxial Cable
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
19.69" (500.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C