U.FLHF-ELMR-088K1TA112MD
Part Number:
U.FLHF-ELMR-088K1TA112MD
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.37mm OD Coaxial Cable
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
4.409" (112.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C