U.FL-LPHF6-068N2T-A-70
Part Number:
U.FL-LPHF6-068N2T-A-70
Description:
CBL ASSY U.FL-CABLE PLUG 2.756"
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.13mm OD Coaxial Cable
Color :
Black
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
2.756" (70.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C