UFL-2LPHF6-088N2PD-A-300
Part Number:
UFL-2LPHF6-088N2PD-A-300
Description:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 11.811"
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.37mm OD Coaxial Cable
Color :
Black
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
11.811" (300.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C