8345-B23A-V3M2-DB1B2B-50A
Part Number:
8345-B23A-V3M2-DB1B2B-50A
Description:
CIRC BRKR HYDRAULIC MAGNETIC
Current Rating (Amps) :
50A
Number of Poles :
3
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
415 V
Voltage Rating - DC :
80 V