LELH111-1-52-16.0-A-01-V
Part Number:
LELH111-1-52-16.0-A-01-V
Actuator Type :
Lever
Current Rating (Amps) :
16A
Number of Poles :
3
Voltage Rating - AC :
415 V
Voltage Rating - DC :
80 V