2210-S211-P1T1-H111-16A
Part Number:
2210-S211-P1T1-H111-16A
Description:
CR BRKR THRMMAG 16A 480VAC/65VDC
Current Rating (Amps) :
16A
Voltage Rating - AC :
480 V
Voltage Rating - DC :
65 V