2210-S211-P1T2-H111-16A
Part Number:
2210-S211-P1T2-H111-16A
Description:
CIR BRKR THRM 16A
Current Rating (Amps) :
16A
Number of Poles :
2
Voltage Rating - AC :
480 V
Voltage Rating - DC :
65 V