8345-B03B-P0M2-DB2B1C-25A
Part Number:
8345-B03B-P0M2-DB2B1C-25A
Description:
CIR BRKR 25A 277VAC 80VDC
Current Rating (Amps) :
25A
Number of Poles :
3
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
415 V
Voltage Rating - DC :
80 V