8345-B02A-V3M2-DB1B1C-80A
Part Number:
8345-B02A-V3M2-DB1B1C-80A
Description:
CIR BRKR THRM 80A
Current Rating (Amps) :
80A
Number of Poles :
2
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
480 V
Voltage Rating - DC :
80 V