RF174-02SP1-02RP1-0350
Part Number:
RF174-02SP1-02RP1-0350
Description:
CBL ASSY MCX PLUG TO PLUG 13.78"
1st Connector :
MCX Plug
2nd Connector :
MCX Plug, Right Angle
Cable Impedance :
50 Ohms
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
13.78" (350.00mm)
Operating Temperature :
-50°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms