U.FL-2LPHF6-088K3T-A-150
Part Number:
U.FL-2LPHF6-088K3T-A-150
Description:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 5.906"
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.13mm OD Coaxial Cable
Length :
5.906" (150.00mm)