IUGN66-1-72-7.50
Part Number:
IUGN66-1-72-7.50
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 7.5A TOGGLE
In Stock:
4
Actuator Type :
Toggle
Approval Agency :
UL1077
Current Rating (Amps) :
7.5A
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
80 V